O Nas

Jarosław Wojciechowski

Były zawodowy piłkarz m.in Legii Warszawa i klubów francuskich. Wieloletni trener Akademii Legii Warszawa, wychowawca zawodników z poziomu ekstraklasy i I ligi. Były dyrektor Akademii Zagłębia Sosnowiec.

Bernard Kapuściński

Wieloletni trener Akademii Legii Warszawa, wychowawca wielu zawodników szczeba I ligi i ekstraklasy. Pracownik działu skautingu Legii, a następnie szef działu skautingu Rakowa Częstochowa.

Arkadiusz Modrzejewski

28 lat doświadczenia, trener klubów na szczeblu III i IV ligi. Koordynator szkolenia i pierwszy trener drużyny seniorów KS Piaseczno. Wcześniej trener m.in Ursusa Warszawa, Pilicy Białobrzegi, Mazura Karczew, czy Mszczonowianki.

Kamil Socha

20 lat w piłce jako trener od 6 lat UEFA PRO, wcześniej bramkarz. Trener na wielu szczeblach, we wszystkich kategoriach wiekowych. Mistrz Polski z drużyną U-19 Legii Warszawa, w której występowali reprezentanci Polski Mateusz Wieteska i Konrad Michalak.

Ponadto trener w Zagłębiu Sosnowiec i Wigrach Suwałki w 1 lidze oraz GKS Bełchatów, Pogoni Siedlce i Bytovii Bytów w 2 lidze. Wykładowca na kursach i konferencjach dla trenerów.

Oferta

Nasi partnerzy

Free website template by Free-Template.co

REZZIL

Free website template by Free-Template.co

WICHER Kobyłka

Free website template by Free-Template.co

MKS Piaseczno

Free website template by Free-Template.co

UNIA Skierniewice

Polska

Skierniewice, Łódź, Warszawa

Phone

(+48) 511 533 333

Email

brainstar@pscoach.pl