Zmieniamy myślenie

BrainStar

Oferta

ZMIENIAMY MYŚLENIE

BrainStar partner firmy REZZIL

Rzeczywistość wirtualna to obecnie najdynamiczniej rozwijająca się metoda treningowa. Najlepsze akademie piłkarskie na świecie z powodzeniem korzystają z tej technologii i urządzeń VR podczas treningów, aby poprawić metodologię gry, lepsze zrozumienie pozycji i posiadania piłki na boisku oraz świadomość sytuacyjną pod presją przeciwnika. Dziś możesz być częścią tego świata i trenować jak w najlepszych akademiach. Wystarczy dołączyć do BrainStar – treningów indywidualnych z technologią VR. Zadzwoń pod nr tel: 511 533 333

Dzięki VR gracze i trenerzy mogą symulować sytuacje w grze i ćwiczyć określone umiejętności w realistycznym, wciągającym środowisku. Technika VR zwiększa również stabilność emocjonalną w ważnych momentach meczowych. Według badań naukowych pomaga to poprawić czas podejmowania decyzji i reakcji, a także ogólne rozumienie gry.

Jestem związany z piłką nożną od wielu lat, ale szczerze wierzę, że Rezzil jest jedną z najbardziej obiecujących technologii, które mogą wejść do tego sportu. W sporcie zawsze szukamy przewagi nad konkurencją, a Rezzil właśnie to zapewnia. Możliwości jest tak wiele, od treningów po rehabilitację, że decyzja o zaangażowaniu w ten projekt była dla mnie łatwa. – Thierry Henry.

Wykorzystanie VR w treningu piłki nożnej stanowi cenne uzupełnienie tradycyjnych metod treningowych. Zapewnia graczom i trenerom wciągające, realistyczne

symulacje sytuacji w grze. Technologia VR pomaga też graczom poprawić ich umiejętności i zdolności podejmowania decyzji, co ostatecznie prowadzi do lepszych wyników na boisku.

Lider technologii VR firma Rezzil opracował najlepszą obecnie na rynku aplikację, pomagającą w lepszym i szybszym szkoleniu piłkarzy. O potencjale technologii Rezzil przekonało się już wielu znakomitych piłkarzy: Wśród inwestorów i promotorów technologii jest już wielu znakomitych piłkarzy, na czele z Cescem Fabregasem, Thierrym Henrym, Garym Nevillem czy Vincentem Kompanym. Skontaktuj się z nami i zanurz w ekscytujący świat indywidualnego treningu VR.

Coraz szybsza gra spowodowana lepszą organizacją drużyn i techniką zawodników wymusza na treningu piłkarskim poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań. Obecnie bez wysokich umiejętności kognitywnych trudno marzyć o znaczącej karierze piłkarskiej. Dzięki coraz lepszej organizacji gry drużyn, bez szybkiego myślenia i podejmowania decyzji pod presją przeciwnika i czasu nie ma szans na skuteczną grę.

Funkcje kognitywne pozwalają na zdobywanie wiedzy oraz umiejętności, które człowiek wykorzystuje w codziennym życiu i na boisku. Nowoczesny trening pilkarski skupił się więc na rozwoju tak zwanej inteligencji piłkarskiej: poszukiwania, kreowania, i wykorzystywania wolnej przestrzenia dla siebie lub kolegi z drużyny. Według działu naukowego Barcelony, kluczowymi umiejętnościami zawodnika przyszłości są: obunożne operowanie piłką, balans, doskonała wizja i przewidywanie oraz kontrola emocjonalna. Nasze postrzeganie piłki jest podobne, a nasze doświadczenie pozwala nam dostrzec jak duże deficyty mają zawodnicy w tych elementach. Analiza indywidualna zawodnika pomaga nam dobrać jak najefektywniejsze środki do rozwoju indywidualnego.

Dzięki szczegółowemu planowaniu każdej jednostki szkoleniowej czas poświęcony zawodnikowi wykorzystujemy do maksimum. Skupiamy się na rozwijaniu inteligencji boiskowej, opanowaniu emocjonalnym, technice użytkowej i szeroko roumiaym balansie fizycznym (zwinność, gibkość, zmiany kierunku). Każdego zawodnika traktujemy indywidualnie.

Wykorzystanie gogli VR w treningu pozwala na bardzo realne odtworzenie warunków meczowych, dzięki czemu zaangażowanie zawodnika jest autentyczne i duże. Dodatkowo badania przeprowadzone na profesjonalnych zawodnikach wykazało, że odczucie zmęczenia jest mniejsze, niż podczas podobnego treningu na boisku. Daje to duże możliwości, zarówno w pracy z zawodnikami powracającymi po kontuzji, jak i w przypadku dużego natężenia meczowego.

Zalęte treningu VR odkryli już m.in trenerzy w Premier League. System jest używany w akademiach, oraz Klubach takich jak Manchester City czy Arsenal. W rozwój treningu VR zainwestowali m.in. legenda Arsenalu Thierry Henry, Gary Neville i Cesc Fabregas, a Vincent Kompany został doradcą w jednej z firm VR. Część czołowych zawodników na Świecie, używają systemu VR w treningu indywidualnym. Już teraz możesz zrobić to samo.

Michail Antonio z West Ham United trenował w systememie VR w trakcie kontuzji. „Chodzi o świadomość tego, co jest wokół ciebie” – mówił bezpośrednio po treningu. - Nie jestem piłkarzem znanym ze swojej świadomości na boisku, bardziej z siły. Po treningach VR zauważyłem, że moja świadomość zaczyna się poprawiać, to pomaga.

Kapitan Manchesteru City Vincet Kompany twierdzi”: „Myślę, że to nowatorskie podejście do przyszłości rozwoju kognitywnego w piłce nożnej. Czuję w tym wielką pasję i jestem podekscytowany zaangażowaniem. Istnieją dowody na to, że zawodnik traci znaczny procent swoich zdolności poznawczych, gdy jest kontuzjowany. To, co szczególnie mnie zainteresowało podczas testowania technologii VR, to fakt, że umożliwia rozpoczęcie pracy na bardzo wczesnym etapie procesu zdrowienia. Jestem przekonany, że pomiary i poprawa wydajności poznawczej piłki nożnej będą zyskiwać na znaczeniu."

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich zawodników od U-10 do profesjonalnych zawodników seniorów. Dobierzemy indywidualny program i skupimy się na Twoim rozwoju. Zapraszamy do współpracy.

Polska

Skierniewice, Łódź, Warszawa

Phone

(+48) 511533333

Email

brainstar@pscoach.pl