Dzisiaj jest wtorek 23 lipca 2008r.
GALERIA PRZYJACIÓŁ
Mój największy przyjaciel Andy!! Andy Sasimowicz mój największy przyjaciel
Andy Sasimowicz to angielski trener o polskim rodowodzie. Jego rodzice byli Polakami, a On sam kocha nasz kraj. Aktualnie pracuje w Blackburn Rovers. To on wywarł na mnie największy wpływ jeśli chodzi o moją trenerską drogę. W każdej chwili służył radą i pomocą. Za to wszystko i za lata przyjaźni dziękuję mu serdecznie!

Przyjaciele z Burnley FC   Nasi przyjaciele z Burnley FC
Dzięki zaangażowaniu naszego przyjaciela Andyego Sasimowicza w listopadzie 2007 roku wraz z trójką wyróżniających zawodników SAS 2007 miałem przyjemność gościć klubie Championship Burnley FC. Wizyta zaoowocowała nawiązaniem współpracy i dostarczyła mi wielu nowych doświadczeń. Na zdjęciu od lewej Jeff Taylor, Andy Sasimowicz, Kamil Socha i Vince Overson

trenerzy bramkarzy Manchesteru Utd   Trenerzy bramkarzy Manchesteru Utd
Podczas ubiegłorocznego pobytu na Wyspach, spotkałem trenerów bramkarzy Man Utd. Na zdjęciu od lewej Richard Hartis, Kamil Socha, Dawid Dzięgielewski młody zawodnik SAS 2007 oraz Tony Coton. Panie siedzące po lewej stronie to przedstawicielki amerykańskiej MLS, niestety nie pamiętam ich nazwisk. Obaj trenerzy Manchesteru na spotkaniu ofiarowali nam bilety na mecz Ligi Mistrzów Man Utd - Sporting Lizbona. Ponadto wymieniliśmy sporo uwag na tematy szkoleniowe (również o Tomku Kuszczaku, którego ceni się na Wyspach). W tajemnicy zdradzę, że obaj trenerzy planują przylot do Polski, zainteresowani są bowiem poznaniem metod szkolenia naszych bramkarzy.

kwiat polskiej trenerki   Szkoła trenerów PZPN rocznik 2006
W szkole trenerów PZPN spotkałem wielu wspaniałych ludzi. Zdobyłem tam bagaż doświadczeń i wiedzy, którą wzajemnie się wymienialiśmy. To był chyba najlepszy rocznik w dziejach szkoły ;)
kwiat polskiej trenerki